Iletisim Formu

Iletisim Bilgileri

Başkent Organize Sanayi Bölgesi 23.Cadde No:10 Temelli-ANKARA/TURKİYE

Telefon:

(+90) 312 385 13 00

Faks:

(+90) 312 385 13 00

E-Mail:

info@geoplas.com.tr

Sektörden Haberler

"Sektördeki Gelişmeleri Buradan Duyuracağız "

 

 

EUROASIA PLANT FAIR - 23 - 25 Kasım 2017 İstanbul
9.Uluslararası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı'ndayız.


23 – 25 Kasım 2017 tarihleri arasında, TÜYAP Beylikdüzü Fuar Merkezinde ''SALON 14 de'' sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız...


Eurasia Plant Fair/Flower Show Istanbul, ülkemizde alanında düzenlenen tek ve en büyük ihtisas fuarıdır. Kıtaların buluşma noktası İstanbul’da düzenlenen bitki sektörünün dev buluşması,2016′da 17 farklı ülkeden 282 firmanın katılımı ile İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşmiştir.

Eurasia Plant Fair/Flower Show Istanbul, bitki ve ilgili sektörlerin temsilcilerinin uluslar arası iş bağlantıları kurabilme, mevcut bağlantıları güçlendirebilme, yeni pazarlara ulaşabilme imkânlarını bulabilecekleri gerçek bir ticaret platformudur.

Avrupa ve Asya’nın buluştuğu bu ticari platformda, her iklim koşulu ve toprak yapısına uygun yüzlerce çeşit bitki ve bitki
üretiminde kullanılan ürünlerin yanı sıra, peyzaj uygulamaları, uygulama esnasında ve sonrasında kullanılan tüm materyaller, 48 farklı ülkeden gelen toplam 11.257 ziyaretçinin beğenisine sunulmuştur.

Eurasia Plant Fair/Flower Show Istanbul sektördeki yenilik ve gelişmelerin takip edilebilmesinin yanında, ülkemiz üreticilerine ihracat potansiyellerin arttırma fırsatı yaratmakta ve yurtdışındaki firmalarında Türkiye pazarına girebilmesinde önemli rol almaktadır.

Uluslararası arenada sektörün buluşma noktası olarak kendisine yer edinen, Avrasya’daki en etkin ve verimli fuar olan Eurasia Plant Fair/Flower Show Istanbul, Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı 24-27 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde yeniden sektör temsilcilerini ağırladı.

 











 

Ürün Portföyümüz

Üretimlerimizin Tamamı Ürünler Kısmında!

Sosyal Platformlarda da Varız

Bizi Sosyal Alanda Takip Edebilirsiz.

“www.geoplas.com.tr”

Sosyal Medya Kanallarımız

Copright © 2017

Edit by Myyellow / www.myyellow.net - 2017