Iletisim Formu

Iletisim Bilgileri

Başkent Organize Sanayi Bölgesi 23.Cadde No:10 Temelli-ANKARA/TURKİYE

Telefon:

(+90) 312 385 13 00

Faks:

(+90) 312 385 13 00

E-Mail:

info@geoplas.com.tr

Hakkımızda

"Firmamız Hakkında Kısa Bilgi"

Geoplas Kurumsal

Fabrikamızdan...

Sadık Şerefoğlu tarafından kurulan ve 1990 yılında üretim faaliyetlerine başlayan GEOPLAS, günümüzde 250 kişilik deneyimli ve dinamik çalışan kadrosu ile Türkiye Geosentetik pazarının lider ve öncü bir kuruluşudur.
GEOPLAS, Dünyada  ürün çeşitliliği açısından tek çatı altında Geosentetik ürünlerin tamamının  üretimini yapabilen lider bir firma olarak çalışmalarına devam etmektedir.
Firmamız Ankara Başkent Organize Sanayi Bölgesi bölgesinde bulunmaktadır. Toplam’da  40.000 m2 alan üzerinde kurulu  olup, bunun  19.000 m2’si de kapalı alan üzerinde  bulunan 2 ayrı üretim tesisinde hizmet vermektedir.
Firmamız üretim tesislerinde  PVC - HDPE -LLDPE Geomembranlar, Geotekstiller, Hissedilebilir Yürüme Yüzeyi ürünleri, Geosentetik Kil Örtü, Drenaj Plakası, Su Tutucu Bantlar, Geogrid, Geocell , Geonet, Boru Kalkanı(Rock Shild), Güvenlik Alan Perdesi, Kiremit Altı Örtüsü gibi inşaat sektöründe kullanılan ürünlerin yanı sıra Hayvancılık sektörü, Ayakkabı sektörü ve Halı ve Ev mobilyaları  sektörüne de yardımcı malzemeler üreterek hizmetini sürdürmektedir.
Kamu ve Özel sektördeki başarılı çözüm ortaklığı GEOPLAS’ın temel misyonunu oluşturmaktadır. Firmamız, üretim ve saha uygulamalarının yanı sıra üretimini yaptığı ürünlerin kullanımına ilişkin proje safhasından şantiyedeki uygulama safhasına kadar danışmanlık hizmeti de vermektedir.
GEOPLAS, gelişen teknolojiyle birlikte değişen gereksinimleri karşılamak amacıyla 2007 yılında kurulan AR-GE  birimi ile ürün analiz laboratuvarı ve üniversitelerle yapılan ortak çalışmalarla Geosentetik sektöründe dünya standartlarında üretim yapmaktadır. Yurt içinde DSİ, TCDD, TCK, Belediyeler, Madencilik ve Enerji firmalarının birçok  çevresel projelerinde geniş ürün yelpazesiyle çözüm ortağı olmaktadır.  GEOPLAS,2012 yılında Uluslararası Geosentetikler  seminerini Ankara’da düzenleyerek Amerika Geosentetikler derneği kurucuları ve yöneticeleri, Avrupa’dan bir çok kurum ve akademisyeninde katılımıyla Türkiye deki kamu kurumları ve üniversiteleride içine alan geniş kapsamlı bir semineri düzenleyerek sektörün gelişmesi ve büyümesi için Türkiye’de ilk olan bir organizasyonuda gerçekleştirmiş ve bir çok yurtiçi projelerinin  yanı sıra Doğu Avrupa,  Orta Asya, Kuzey Afrika ve Orta doğu ülkelerine ihracat gerçekleştirmektedir. Yıllık cirosunun %25’ ini ihracatla gerçekleştiren firmamız ülke ekonomisine katkı sağlamanın haklı gururunu yaşamaktadır.
İşçi sağlığı ve güvenliğinin  yanı sıra çevre bilincine de  birinci derece önem veren firmamız ‘ Başarı en iyi yolda yürürmek değil, yürüdüğünüz yolda en iyi olmaktır’ ilkesiyle üretim ve hizmetlerine devam edecektir. Kendisini sürekli geliştiren ve çağa ayak uyduran yapısıyla GEOPLAS, sektöründe araştırma ve yenilikçiliğin öncü firması olmanın gururunu taşımaktadır.

Ürün Portföyümüz

Üretimlerimizin Tamamı Ürünler Kısmında!

Sosyal Platformlarda da Varız

Bizi Sosyal Alanda Takip Edebilirsiz.

“www.geoplas.com.tr”

Sosyal Medya Kanallarımız

Copright © 2017

Edit by Myyellow / www.myyellow.net - 2017